دکتر محمد خادمی

دکتر محمد خادمی

پزشک پوست، مو و زیبایـی

بیوگرافی

دکتر محمد خادمی پزشک پوست، مو و زیبایی دوره پزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و دوره تخصصی خود را در دانشگاه تهران گذرانده است. همچنینی ایشان دوره‌های پیشرفته زیبایی در کشورهای فرانسه، کانادا و شهر دبی و American Hospital گذرانده است. وی با کد نظام پزشکی ۱۰۸۵۱۵ مشغول به فعالیت در کشورهای ایران و جمهوری آذربایجان می‌باشند.
از جمله ویژگی‌های مهمی که باعث رشد ایشان در صنعت پزشکی زیبایی شده است می‌توان به علاقه و استعداد بسیار زیاد ایشان در این حوزه و نیز حضور در بروزترین کنگره‌ها، نمایشگاه‌ها و ایونت‌های مرتبط با علم روز دنیا در حوزه زیبایی اشاره نمود. یکی از ویژگی‌های بارز دکتر محمد خادمی نگاه به حرفه پزشکی به عنوان رسالت شخصی خود و نه صرفا یک کسب و کار می‌باشد.
از نظر ایشان تلفیق هنر و زیبایی، تناسب در چهره را به ارمغان آورده و از تغییرات غیر معقول جلوگیری می‌کند و در نهایت رضایت خاطر مراجعین را به همراه خواهد داشت. دکتر محمد خادمی به عنوان یک پزشک هنرمند در درجه اول انجام کار به نحو شایسته و نیز استفاده از متریال باکیفیت و بروز را مد نظر قرار داده است.

  • تماس تلفنی
  • مشاوره در چت واتساپ
  • اینستاگرام
× شروع مشاوره در چت

جوانسازی

لیفت با نخ             

موسیقی

تمامی انسان‌ها در کنار فعالیت‌های تخصصی روزمره، به جهت ایجاد آرامش و تعادل میان روح و جسم، نیاز به یک فعالیت هنری دارند. 
دکتر محمد خادمی در کنار پزشکی، بصورت حرفه‌ای موسیقی را نیز پیگیری می‌کنند و طی چند سال گذشته قطعه‌های زیبایی سروده‌اند.
از جمله آهنگ‌های ایشان میتوان به “دلبر جانانه” ، “زیبایی” و “عیشانه” اشاره نمود.